U nás si vyberete!

 • Yamaha

  Pokud vám bylo 15 let, je nejlepší začít uvažovat o motocyklu jako moderním dopravním prostředku. Začít život řidiče právě kurzem „A“ není špatná volba. A pro starší máme samozřejmě i silnější kousky.

 • Škoda Octavia

  Většina lidí začíná právě v kategorii „B“, tedy osobní auto. U nás jsou velmi oblíbené domácí auta značky Škoda, proto si budeme moci zvolit třeba právě tuto Octavii, nebo Škodou Superb. V nabídce pak máme i auta značky Ford (Fiesta)

  Tento kurz má trvání 28 hodin.

 • Iveco

  Pokud v zaměstnání potřebujete obsluhovat nákladní vozidlo, tak my vám dokážeme nabídnout i kurz „C“, kde zjistíte, že ovládat takto těžké vozidlo není to samé, co váš miláček doma v garáži.

 • Zetor 7211

  Traktor dnes není už jen synonymem pro zapadlý venkov a hromadu hnoje. Spousta dnešních pracovníků si dělá kurz „T“, protože nechtějí nechat nic náhodě, kdyby po nich zaměstnavatel vyžadoval ovládání právě třeba traktoru.

 • Přívěs

  Ovládání vozidla s přívěsem je neporovnatelně těžší než bez něho a proto vyžaduje pečlivou přípravu, kterou vám můžeme nabídnout v našem kurzu „E“. Ten se liší podle toho, k čemu chcete přívěs připojit.

 • Karosa

  V některých zaměstnáních, třeba pro dopravní podnik, určitě využijete náš kurz „D“, který vás provede kompletním školením řidiče autobusu. Kurz se liší podle toho, jestli už máte hotový „B“ nebo „C“.

VOLNÉ TERMÍNY PRAVIDELNÉHO ŠKOLENÍ (nad 3.5 tuny)


Pro informace o aktuálních termínech školení nás kontaktujte.


35 hod školení na "navrácení" profesního průkazu začínají každý týden.Školení referentů (služební vozidlo do 3.5 tuny)

Školení referentů probíhá v učebně autoškoly každou středu od 14:00. Vzhledem ke kapacitě učebny není nutné se předem objednávat. Pro větší skupinu je možnost provést školení ve Vaší firmě.Školení profesionálů (nad 3.5 tuny)

Naše akreditované školící středisko provádí vstupní, rozšiřujicí, pravidlené i doplňující školení. Školení je nutné pro vydaní či obnovení profesního průkazu. Školení probíhá v učebně naší autoškoly, školení vede zkušený lektor, který s Vámi probere nejem každoročné změny ve schválených nebo připravovaných změnách v zákonech souvisejících se silniční dopravou ale i problematiku digitalních tachografů a jejich správné používání.

Přihláška do kurzu odborné způsobilosti řidičů je k dispozici ke stáhnutí ve formátu PDF, pokud nejde otevřít, klikněte zde.Autoškola Petr KŘÍŽ FLEGEL s.r.o. © 2012