U nás si vyberete!

 • Yamaha

  Pokud vám bylo 15 let, je nejlepší začít uvažovat o motocyklu jako moderním dopravním prostředku. Začít život řidiče právě kurzem „A“ není špatná volba. A pro starší máme samozřejmě i silnější kousky.

 • Škoda Octavia

  Většina lidí začíná právě v kategorii „B“, tedy osobní auto. U nás jsou velmi oblíbené domácí auta značky Škoda, proto si budeme moci zvolit třeba právě tuto Octavii, nebo Škodou Superb. V nabídce pak máme i auta značky Ford (Fiesta)

  Tento kurz má trvání 28 hodin.

 • Iveco

  Pokud v zaměstnání potřebujete obsluhovat nákladní vozidlo, tak my vám dokážeme nabídnout i kurz „C“, kde zjistíte, že ovládat takto těžké vozidlo není to samé, co váš miláček doma v garáži.

 • Zetor 7211

  Traktor dnes není už jen synonymem pro zapadlý venkov a hromadu hnoje. Spousta dnešních pracovníků si dělá kurz „T“, protože nechtějí nechat nic náhodě, kdyby po nich zaměstnavatel vyžadoval ovládání právě třeba traktoru.

 • Přívěs

  Ovládání vozidla s přívěsem je neporovnatelně těžší než bez něho a proto vyžaduje pečlivou přípravu, kterou vám můžeme nabídnout v našem kurzu „E“. Ten se liší podle toho, k čemu chcete přívěs připojit.

 • Karosa

  V některých zaměstnáních, třeba pro dopravní podnik, určitě využijete náš kurz „D“, který vás provede kompletním školením řidiče autobusu. Kurz se liší podle toho, jestli už máte hotový „B“ nebo „C“.

Máme ty nejlepší ceny

Vlastnit vozidlo a být neustále v pohybu je nutné, obzvláště ve městě, jako je Praha. To si uvědomujeme a snažíme se vám přinést ty nejlevnější kurzy, školení a služby na území Prahy. Navíc nabízíme slevu pro studenty.
K dispozici je vám ceník, který si můžete prohlédnout nebo stáhnout do počítače. Přesvěčte se tak sami o cenách našich kurzů, služeb nebo školení.

Ceny zahrnují kompletní výuku a výcvik v zákonném rozsahu, náklady na zkoušky a DPH ve výši 21%.
V ceně nejsou zahrnuty správní poplatky Magistrátu hl. m. Prahy.
Všechny vyučovací hodiny výuky i výcviku mají zákonem stanovenou délku 45 minut.Ceník platný od 01.05.2024

Pro otevření a správné zobrazení formulářů je nutno mít ve Vašem zařízení nainstalován program Adobe Acrobat Reader, nebo jiný program, který umí pracovat s formátem PDF.Autoškola Petr KŘÍŽ FLEGEL s.r.o. © 2012